کلاس زبان انگلیسی کودکان 1401

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

کلاس زبان انگلیسی کودکان

 

کلاس زبان انگلیسی کودکان یکی از مواردی است که اکثر پدر و مادرهای جوان در پی ثبت نام کودکان 5 تا 10 سال خود در این کلاس ها هستند. این کلاس ها مخصوص کودکان بوده و اساتید زبان این کلاس ها از پیش دوره های مخصوصی برای آموزش به کودکان دیده اند. امروز در تهران کمبریج به کلاس زبان انگلیسی کودکان 1401 میپردازیم. با ما همراه باشید.

 

آموزش انگلیسی به کودکان با بازی


هر کودکی فارغ از جنسیت به دنبال بازی های کودکانه و سرگرمی است که همین موضوع باعث میشود این روش تبدیل به یکی از موثرترین روش ها برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان باشد. اساتید ما در تهران کمبریج همگی در دوره ها TTC کودکان شرکت کرده و روش های گوناگون جهت آموزش زبان انگلیسی به خردسالان را آموزش دیده تا بتوانند بالاترین کیفیت را ارائه دهند. اگر آموزش زبان انگلیسی به کودکان 5 تا 10 سال جزء درس‌­های اضافه تلقی شود ممکن است تمایلی برای یادگیری از خود نشان ندهند. پس بهتر است همانند فعالیت‌­های خارج مدرسه مثل ورزش یا رقص در نظر گرفته شود تا کمتر حس درس و کار عملی داشته باشند. بازی­ برای هر سنی نشاط آور است و کودکان نیز عاشق بازی کردن هستند. اگر پدر و مادری هستید که می‌خواهید زبان انگلیسی را به فرزندتان آموزش دهید بهترین روش استفاده از بازی برای یادگیری کودکان است.

بازی های یادگیری زبان انگلیسی کودکان


بازی های بسیاری وجود دارد که برخی از آنها موزیکال و شعرگونه هستند که این نوع بازی ها تاثیرات بیشتری دارند. در اینجا به چندی از بازی های موثر جهت یادگیری زبان انگلیسی به کودکان اشاره میکنیم:

 1.  بازی فوق العاده Simon Says:  یکی از بهترین بازی ها برای تمرین مهارت­های گوش دادن که برای کودکان بسیار عالی است. می­توانید برای آموزش بخش‌­­های مختلف بدن(“Simon says touch your head“) و حروف اضافه (“Simon says put your foot on your chair”) از آن استفاده کنید.
 2. بازی جذاب Mother May I: این بازی برای تمرین مهارت اسپیکینگ و یادگیری صفات مختلف و اغلب برای کودکان دبستانی استفاده می‌­شود.
 3. بازی زیبای Memory: بازی Memory مخصوص یادگیری لغات و واژگان است. سعی کنید یک واژه را روی یک کارت بنویسید و تصویر آن را روی دیگر کارت بکشید، یا واژه­‌های مترادف و متضاد را روی دو کارت مختلف بنویسید. سپس تمام کارت­‌های روی میز قرار دهید و از کودکان بخواهید با توجه به عکس روی کارت، آن واژه را حدس بزنند.
آموزش زبان انگلیسی به کودکان
آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان همراه با آهنگ

یکی دیگر از روش های آموزش زبان انگلیسی به کودکان، یادگیری به همراه موزیک و آهنگ است. در این روش میتوانید از موزیک های ساده و آسان شروع کنید که ریتم جذاب و شادی برای کودک داشته باشد از این رو کودک میتواند آنها را حفظ کند و با تمرین و تکرار زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. برخی آهنگ های مناسب برای کودکان را در اینجا اشاره میکنیم:

 1. Days a week (یادگیری روزها هفته)
 2. If you are happy (یادگیری حس ها)
 3. Colors song (برای یادگیری رنگ ها)
 4. I see something pink (یادگیری رنگ ها)

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با کارتون


کارتون های کودکانه که مورد علاقه همه ی کودکان است یکی از موثرترین مسیرها برای آموزش زبان انگلیسی می باشد. کودکان دنیای کارتون ها را لمس میکنند و به همین خاطر برای آموزش زبان انگلیسی به آنها میتوانیم کارتون های زبان انگلیسی با گویش آرام و ساده را برای کودکان به نمایش بگذاریم. در ابتدا لازم است که کلیت داستان و ترجمه بخش های کلیدی انیمیشن را به کودکان بگوییم تا بتوانند با انیمیشن ارتباط برقرار کنند و پس از آن کودک میتواند قسمت هایی که متوجه نشده است را از پدر و مادر سوال کند. با ادامه کلاس زبان انگلیسی کودکان 1401 با ما همراه باشید

آموزش انگلیسی به کودکان با داستان


کتاب داستان یکی دیگر از روش های آموزش زبان انگلیسی به کودکان است. امروزه کتاب های داستان بسیاری برای کودکان وجود دارد که پدر و مادر میتوانند برای یادگیری زبان انگلیسی به کودکان از این کتاب ها کمک بگیرند. برخی از کتاب های داستان انگلیسی مناسب برای کودکان را در اینجا اشاره میکنیم:

 1. کتاب های Dr. Seuss
 2. کتاب های Sandra Boynton, P.D.
 3. کتاب های Shel Silverstein
 4. کتاب های Eastman

سوالات متداول لیسنینگ آیلتس

آیا آموزش زبان انگلیسی به کودکان روش مخصوصی دارد

خیر – تغییری در فرمت و تعداد کلی سوال ایجاد نشده و نخواهد شد

آهنگ های مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

برای یافتن پاسخ سوال فوق به وبسایت مراجعه کنید

کلاس زبان انگلیسی مخصوص کودکان کجاست

برای بررسی لیسنینگ آیلتس 2022 به وبسایت مراجعه کنید

برای ثبت نام و یا اطلاع از تاریخ شروع دوره ها شما می توانید

 • با شماره تماس های آموزشگاه تماس بگیرید
 • از طریق قسمت تماس با ما با کارشناسان تهران کمبریج در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید