روش تقلب در آزمون دولینگو 2022

روش های تقلب در دولینگو 2022

آزمون زبان دولینگو چیست

 

دولینگو یک آزمون بین المللی زبان بوده که چندسالی است شروع به فعالیت کرده است و جایگاه مناسبی از نظر اعتبار جهانی و آکادمیک درکنار دیگر آزمون های بین المللی همانند آیلتس و تافل به دست آورده است. امروز در تهران کمبریج با موضوع روش تقلب در آزمون دولینگو با ما همراه باشید.

 

هزینه آزمون دولینگو 2022


یکی از دلایل محبوبیت آزمون دولینگو در میان داوطلبینی که قصد مهاجرت تحصیلی دارند هزینه اندک این آزمون در مقایسه با آزمون های دیگر نظیر تافل و آیلتس است. هزینه آزمون زبان دولینگو 2022 حدود 49 دلار است که در مقایسه با آزمون آیلتس 207 دلاری میتوان گفت که تقریبا یک چهارم آیلتس هزینه خواهید کرد و مدرکی بین المللی خواهید گرفت. البته هزینه ریالی این آزمون با توجه به نوسان قیمت ارز در کشور ثابت نبوده و در حال حاضر حدود یک میلیون و چهارصد هزار تومان میباشد.

تقلب در آزمون دولینگو 2022


دولینگو یک آزمون جدید است و به دلیل اینکه این آزمون به صورت آنلاین برگزار میشود قطعا مشکلات و باگ هایی وجود دارد که مورد سواستفاده برخی از داوطلبین قرار گرفته است اما به این نکته توجه کنید که این آزمون همواره درحال آپدیت کردن شرایط داوطلب در جلسه آزمون است و شرایط تقلب کردن در جلسه آنلاین آزمون دشوار است. مزیت آزمون دولینگو نسبت به تافل و آیلتس این است که نیازی نیست در سنتر مورد تایید دولینگو حضور پیدا کنید و در آزمون آنلاین شرکت کنید و برای شما این امکان وجود دارد که به راحتی در خانه خود بنشینید و در آزمون شرکت کنید. برخی از شرایط شرکت در آزمون عبارتند از:

 1. وب کم شما میبایست روشن باشد
 2. میکروفون و هدفون میبایست داشته باشید
 3. میبایست در اتاق تنها باشید
 4. خالی بودن اتاق باید به تایید کارشناس دولینگو برسد
 5. باید به صفحه مانیتور نگاه کنید
 6. چهره شما پیش از شروع آزمون بررسی میشود

 

عواقب تقلب در دولینگو 2022


آزمون دولینگو به دلیل بین المللی بودن قطعا راهکارهایی برای تشخیص افراد متقلب دارد و اگر هریک از اصولی که در بالا اشاره کردیم رعایت شود در عمل شما دیسکوالیفای شده و نمره ای از طرف دولینگو برای شما ارسال نخواهد شد اما عواقب تقلب در دولینگو میتواند شدیدتر هم باشد. اگر دولینگو تشخیص دهد که شما از روش مشخصی برای تقلب در آزمون دولینگو استفاده کرده اید احتمالا شما را تحریم میکند و دیگر امکان شرکت در این آزمون را نخواهید داشت.

 

مقایسه آزمون دولینگو و آیلتس 2022


دولینگو و آیلتس تفاوتهای بسیاری دارند که یکی از آنها فرمت کلی سوالاتی است که در این دو آزمون از شما پرسیده می شود. در آزمون آیلتس مهارت های چهارگانه اصلی شنیدن ، گفتن ، خواندن و گوش کردن به صورت جداگانه مورد سنجش قرار میگیرد و برای هر مهارت زمانی مشخص و جداگانه در نظر گرفته شده است. اما سنجش مهارت ها در آزمون دولینگو همانند آیلتس تفکیک نشده است و هر پارت آزمون ممکن است دو یا چند مهارت شما را به طور همزمان مورد سنجش قرار دهد. به طور مثال در یک پارت ممکن است همزمان مهارت لیسنینگ و اسپیکینک به طور همزمان مورد ارزیابی قرار گیرد. در زیر به تعدادی از تفاوت های آزمون آیلتس و دولینگو اشاره میکنیم:

 1. زمان برگزاری آزمون دولینگو حدودا یک سوم زمان آیلتس است
 2. هزینه آزمون دولینگو یک چهارم آزمون آیلتس است
 3. اعتبار هردو آزمون 2 سال است
 4. دولینگو آنلاین است و نیازی به حضور در سنتر نیست
 5. مهارت سنجی و سوالات دو آزمون کاملا متفاوت است
 6. روش تقلب در آزمون دولینگو وجود دارد
 7. هر دو آزمون بین المللی هستند

آزمون دولینگو برای مهاجرت 2022

آزمون دولینگو یک آزمون معتبر بین المللی است که برای ادامه تحصیل و مهاجرت مورد قبول برخی از دانشگاهها و کشورها بوده اما به دلیل جدید بودن همچنان اختلاف بسیاری برای رسیدن به اعتبار جهانی آیلتس دارد. پیشنهاد ما این است که پیش از اقدام برای ثبت نام دولینگو حتما از دانشگاه یا کشوری که قصد دارید مدرک زبان خود را به آن ارائه دهید استعلام بگیرید که آیا دولینگو مورد قبول آنها هست یا خیر.

اعتبار جهانی دولینگو بسیار زیاد است اما همچنان برخی از دانشگاه ها و برخی از کشورها صرفا آزمون های آیلتس و تافل را برای سنجش معیار دانش زبانی داوطلبین مناسب میدانند و به همین خاطر است که همچنان آزمون های تافل و آیلتس طرفداران بسیاری دارد.

سوالات متداول لیسنینگ آیلتس

آیا روشی برای تقلب در آزمون دولینگو 2022 وجود دارد

پاسخ سوال شما در وبسایت وجود دارد

آزمون دولینگو برای مهاجرت مناسب است؟

برای یافتن پاسخ سوال فوق به وبسایت مراجعه کنید

هزینه آزمون دولینگو 2022 چه مقدار است

برای بررسی لیسنینگ آیلتس 2022 به وبسایت مراجعه کنید

برای ثبت نام و یا اطلاع از تاریخ شروع دوره ها شما می توانید

 • با شماره تماس های آموزشگاه تماس بگیرید
 • از طریق قسمت تماس با ما با کارشناسان تهران کمبریج در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید