چگونه باید ثبت نام کنیم ؟

برای شرکت در دوره ها و کلاس های زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان تهران کمبریج ابتدا کافیست در تعیین سطح رایگان این موسسه شرکت کنید. پس از آمون تعیین سطح کارشناسان تهران کمبریج دوره های مناسب را به شما پیشنهاد می دهند.

آموزشگاه زبان تهران کمبریج

هزینه کلاس و دوره های زبان انگلیسی چه مقدار است ؟

موسسه زبان تهران کمبریج یکی در کنار کیفیت بالای محیط آموزشی و اساتید دانشگاهی یکی از ارزانترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران بوده و این نوید را به زبان آموزان می دهد که با هزینه ای معقول مشغول آموزش زبان انگلیسی شوند

آموزشگاه زبان تهران کمبریج

آزمون تعیین سطح رایگان است ؟

برخلاف دیگر موسسات زبان ، در موسسه تهران کمبریج آزمون تعیین سطح رایگان و به صورت حضوری برای تمامی داوطلبین جدید برگزار می شود. آزمون تعیین سطح به صورت کتبی و شفاهی برگزار شده و عملکرد شما در این آزمون بیانگر سطح دانش زبان انگلیسی شما خواهد بود.

آموزشگاه زبان تهران کمبریج

چه کتابهایی در آموزشگاه زبان تهران کمبریج تدریس می شود؟

در دوره های آموزشی تهران کمبریج کتاب های American English File تدریس می شود. این کتاب ها با تکیه بر لهجه آمریکایی و تدریس گرامر برای زبان آموزان مناسب می باشد . اساتید باتجربه و دلسوز تهران کمبریج علاوه بر متدهای اصلی ، برای تقویت واژگان داوطلبین از کتاب های Cambridge استفاده می کنند.

آموزشگاه زبان تهران کمبریج

آیا در آموزشگاه زبان تهران کمبریج تعیین سطح اجباری است ؟

بله _ آزمون تعیین سطح کاملا رایگان بوده و همه زبان آموزان جدید می بایست در آزمون تعیین سطح شرکت کنند . این آزمون در اصل به ارتقا سطح کلاس های زبان کمک کرده و باعث می شود که زبان آموزان با سطح دانش برابر و همسطح در یک کلاس قرار بگیرند.

آموزشگاه زبان تهران کمبریج

آیا دیپلم زبان در پایان دوره ها به زبان آموزان داده می شود ؟

بله _ در پایان دوره های آموزشگاه زبان تهران کمبریج به شما دیپلم یا مدرک آموزشگاهی رسمی اعطلا می شود که این مدرک به زبان انگلیسی بوده و نمره آزمون شما در آن درج خواهد شد.

آموزشگاه زبان تهران کمبریج

برای کسانی که شاغل هستند زمان مناسب برای شرکت در کلاس وجود دارد ؟

بله _ ما اینجا در تهران کمبریج دوره های متنوعی را در حال برنامه ریزی هستیم و برای زبان آموزان شاغل نیز تمهیدات مناسب اندیشیده شده است . کلاس زبان های پنجشنبه و جمعه مناسب شاغلین گرامی بوده و همچنین می توانند در کلاس های میان هفته که بعدازظهر و عصر برگزار می شود شرکت کنند.

آموزشگاه زبان تهران کمبریج

کلاس آنلاین زبان انگلیسی هم دارید ؟

بله _ دوره های آنلاین زبان انگلیسی آموزشگاه تهران کمبریج در حال برگزاری است و اگر ساکن تهران نیستید و یا به دلیل مشغله کاری نمی توانید در این دوره ها شرکت کنید ، از کلاس های آنلاین ما استفاده کنید و سطح زبان خود را با کمک اساتید حرفه ای و دلسوز تهران کمبریج ارتقا دهید